Before buying a professional joomla templates take a quick overview to hostgator reviews for joomla hosting.

 

Všetko to začalo 1. Apríla 2009.

Chceli sme si vystreliť z čo najväčšieho množstva ľudí. Dali sme dokopy malú skupinku ľudí a rozmýšľali sme, ako tento cieľ dosiahnuť. Nápady sa len tak hrnuli jeden za druhým. Pritom sme došli k záveru, že si veľmi dobre rozumieme v tejto tvorivej činnosti. Taktiež by nebolo na škodu využiť tento náš tvorivý potenciál aj na iné oblasti ako strieľanie si z ľudí.A tak sme začali tvoriť. Skúsenosti boli zatiaľ len v plienkach ale postupom času sme sa začali zdokonaľovať a rozširovať svoju tvorivú činnosť, ktorá nás aj nesmierne bavila.Zo začiatku to boli návrhy webových stránokplagátov na rôzne kultúrne udalosti, vizitiek pre menšie firmy a podobné činnosti, ktoré neboli príliš náročné na vstupné financie.

Čas ale letel rýchlo a my sme vzlietli s ním. Postupne sme si začali získavať nových klientov, s ktorými prichádzali aj prvé zisky. Keďže naša práca nám bola aj zábavou, kládli sme si čoraz vyššie ciele a s radosťou sme všetky ťažko zarobené peniažky investovali do nových možností. Prišla nová výpočtová technika, vďaka ktorej boli výsledky našej práce ešte kvalitnejšie . Taktiež sme rozšírili obzory o nové smery, kúpila sa prvá digitálna zrkadlovka s ďalšou foto technikou, vďaka ktorej sme mohli robiť zas niečo nové.Taktiež aj ozvučovacia o osvetľovacia technika, s ktorou sme mohli organizovať vlastné kultúrne podujatia a zastrešovať rozsiahlejšie akcie.

Takto sme neustále rástli a objavovali nové možnosti nášho uplatnenia. Momentálne sa venujeme organizovaniu a kompletnému zastrešovaniu kultúrno-spoločenských akcií. Taktiež máme fotoateliér a grafické štúdio, v ktorom pracujeme na mnohých projektoch. Veríme, že aj naďalej budeme pokračovať v tejto ceste. Všetkým, ktorí využili náš tvorivý potenciál a posunú nás o krôčik ďalej za poznaním, sme nesmierne vďační.

Joomla 2.5 Templates designed by Textildruck