Before buying a professional joomla templates take a quick overview to hostgator reviews for joomla hosting.

 

Zabezpečenie Stužkovej slávnosti...

 

Cena: 200€ (do 20Km)

V cene je zahrnuté: Profesionálny prístup a dlhoročné skúsenosti. Tisícky spokojných Maturantov a ostatných hostí . Kompletné zaobstaranie zvukovej stránky. Presný, bezstarostný priebeh programu i celej Stužkovej slávnosti. Bohatý repertoár piesni a bezproblémové vybavenie hocijakých vašich hudobných želaní. Použitie konštrukcie s profesionálnou LED osvetľovacou technikou, lasermi ovládanými cez PC a dokonalým zvukom. Kvalitné bezdrôtové mikrofóny pre vaše scénky a príhovory + stojany (Počet mikrofónov podľa vašich potrieb) .

Technické parametre :

Zvuk : 2x bezdrôtové mikrofóny, Kvalitný zvuk o výkone 5Kw (2x bass + 2 X vrch) , Prehrávače Piooner CDJ 900 + DJM 800 , HP Probook 

Osvetlenie : 4x Led Par 64 , 2x otočné hlavy, 2x Green laser , 1x Revo 4 , 1x dymostroj 1500W + (ďalšia technika podľa vyžiadania)

Určite ste už počuli veľa sťažností a nespokojných spolužiakov, kamarátov kde "DJ" poplietol program , neskoro pustil podmaz , meškal alebo nemal Vaše obľúbené pesničky?? Týmto spôsobil stres, nervy a hádky medzi kolektívom, že ste mohli zavolať toho alebo hentoho? Verím že nikto z Vás toto nechce zažiť. U mňa sa vám ani jedna z týchto vecí nemôže stať!! Dôkladne a profesionálne si vždy popredu pripravím zoznam , priebeh scénok a celej Stužkovej slávnosti ktorú si aj spoločne precvičíme. Moje dlhoročné skúsenosti a pozitívne ohlasy Vás presvedčia o tom, že základ stužkovej záleží hlavne od dobrej zábavy a nezabudnuteľnej atmosféry, o ktorú sa hlavne postará DJ. Málokto si uvedomuje že stužkovú máte len jednu.

Joomla 2.5 Templates designed by Textildruck